Родриго няма да играе срещу Барселона
Крилото на бразилския национален отбор и Реал Мадрид Родриго Гоес получи увреждане на десния двуглав бедрен мускул, съобщават от пресслужбата на "бланкосите" на официалния сайт на клуба.
"След медицински преглед Родриго бе диагностициран с нараняване на десния двуглав бедрен мускул“, се казва в изявление на пресслужбата на Реал Мадрид.
Припомняме, че в събота, 26 октомври, ще се проведе мачът от 11-ия кръг на испанската Примера между Реал и Барселона.
- Атлетико пренебрегна Винисиус в социалните мрежи след дербито с Реал
- Реал Мадрид заплашва плановете на Манчестър Юнайтед за Бруно Гимараеш
- Рууни: Възможен конфликт около Белингам стои зад отсъствието на Александър-Арнолд
- Валверде заплашен от по-тежко наказание след червения картон в дербито
- Арбелоа: Реал показа шампионски характер в дербито с Атлетико
- Винисиус реши дербито и запази интригата в Ла Лига
- Бивш юноша на Реал Мадрид: Случайно ритнах Роналдо и повече не тренирах с първия отбор
- Дербито на Мадрид ще отиде в Реал
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]