Съобщиха времето за възстановяване на Куртоа
Реал Мадрид разпространи подробности за контузията на Тибо Куртоа , която вратарят получи в мача с Атлетико Мадрид (1:1). След преглед 32-годишен белгиец е диагностициран с нараняване на адуктора на левия крак. Клубните лекари ще следят напредъка на възстановяването на играча.
Според испанското издание AS, Куртоа ще може да играе със Селта в испанското първенство на 19 октомври, а Андрей Лунин ще играе в мачовете с Лил в Шампионската лига на 2 октомври и с Виляреал в Ла Лига на 5 октомври.
Припомняме, че по време на мача феновете на Атлетико започнаха да хвърлят предмети по терена и към Куртоа. Реферът изпрати отборите в тунела под трибуната. След 20-минутна пауза мачът бе подновен.
- Флорентино Перес иска да привлече Педри
- Реал Мадрид отново е заинтересован от Конате
- Реал Мадрид изостава от английски грандове в надпревара за халф
- Бащата на Мбапе: „Няма проект Килиан“
- Реал Мадрид ще превземе Местая и Валенсия
- Босовете на Реал са недоволни от промените в състава на Арбелоа
- Родриго ще пропусне два европейски мача на Реал Мадрид
- Бивш бразилски национал: Винисиус е средностатистически играч
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]