Анчелоти: Играчите са готови на намаление на заплатите заради по-малко мачове
Старши -треньорът на Реал Мадрид Карло Анчелоти говори за проблема с претоварения календар на футболистите.
"Заслужава си да се мисли за футбола, тъй като трябва да се играят по-малко мачове, за да се избегнат много контузии. Ако трябва да се намалят заплатите им, за да могат футболистите да играят по-малко мачове, тогава те няма да са против намалението.
Оплакванията от треньори и играчи няма да променят програмата за този сезон. Трябва да анализираме това. Футболистите мислят за промени в бъдеще“, заяви Анчелоти, цитиран от ESPN.
По-рано халфът на Манчестър Сити Родри призна, че играчите могат да обявят стачка поради пренатоварен график.
- Реал Мадрид ще надвие Хетафе лесно
- Бенфика отрече Престиани да е признал расистка обида към Винисиус
- Уолкът: Реал Мадрид би бил едва осми във Висшата лига
- Райс: Бекъм ми писа след головете срещу Реал
- Агентът на Вирц го предлагал на Реал Мадрид преди Ливърпул
- Мбапе подкрепи Хакими по делото за изнасилване
- Реал Мадрид издаде доживотна забрана на свой фен
- Асенсио е изписан от болницата след сблъсъка в мача с Бенфика
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]