Тони Кроос планира да открие нов футболен клуб в Мадрид
Бившият полузащитник на Реал Мадрид и Германия Тони Кроос планира да открие нов футболен клуб в Мадрид, съобщава Marca.
Според източника клубът ще носи името на футболиста - Тони Кроос. Съобщава се, че ще е насочен към деца.
През последните няколко седмици Кроос преговаря с представители на Кралската футболна федерация на Мадрид и спортния клуб Encinas de Boadilla.
Припомняме, че последният мач в професионалната кариера на Кроос се проведе на Европейското първенство през 2024 г. На четвъртфиналите на турнира отборът на Германия се срещна с националния отбор на Испания. Бундестимът загуби с 1:2.
Халфът изигра 754 мача в клубната си кариера (73 гола и 166 асистенции), като спечели 33 трофея. Кроос участва и в 113 мача за националния отбор на Германия (17 гола и 21 асистенции). Германският полузащитник стана световен шампион през 2014 г.
- Реал Мадрид ще надвие Хетафе лесно
- Бенфика отрече Престиани да е признал расистка обида към Винисиус
- Уолкът: Реал Мадрид би бил едва осми във Висшата лига
- Райс: Бекъм ми писа след головете срещу Реал
- Агентът на Вирц го предлагал на Реал Мадрид преди Ливърпул
- Мбапе подкрепи Хакими по делото за изнасилване
- Реал Мадрид издаде доживотна забрана на свой фен
- Асенсио е изписан от болницата след сблъсъка в мача с Бенфика
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]