Родриго взе решение за бъдещето си
Нападателят на Реал Мадрид Родриго взе решение за бъдещето си в тима.
Според AS Родриго е щастлив в Реал Мадрид и чувства, че клубът разчита на него. 23-годишното крило на бразилския национален отбор не обмисля възможността да напусне лагера на Лос Бланкос. По-рано се появи информация за интереса на Манчестър Сити към бразилския футболист.
През миналия сезон Родриго взе участие в 51 мача във всички турнири, в които отбеляза 17 гола и 9 асистенции. Настоящият трудов договор на играча с клуба е до лятото на 2028 г. Според информация, предоставена на портала Transfermarkt, пазарната стойност на футболиста е 100 милиона евро.
- Атлетико пренебрегна Винисиус в социалните мрежи след дербито с Реал
- Реал Мадрид заплашва плановете на Манчестър Юнайтед за Бруно Гимараеш
- Рууни: Възможен конфликт около Белингам стои зад отсъствието на Александър-Арнолд
- Валверде заплашен от по-тежко наказание след червения картон в дербито
- Арбелоа: Реал показа шампионски характер в дербито с Атлетико
- Винисиус реши дербито и запази интригата в Ла Лига
- Бивш юноша на Реал Мадрид: Случайно ритнах Роналдо и повече не тренирах с първия отбор
- Дербито на Мадрид ще отиде в Реал
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]