Реал Мадрид и Байер Леверкузен се разбраха за Вирц
Реал Мадрид и Байер Леверкузен постигнаха споразумение за 21-годишния атакуващ полузащитник Флориан Вирц, който трябва да стане играч на Лос Бланкос през лятото на 2025 г., това съобщава Marca.
Според източника, мадридският клуб е започнал да проучва възможността за потенциален трансфер на Вирц преди няколко месеца. Подчертава се, че Байер може да поиска €150 милиона за трансфера на 21-годишния футболист.
Припомняме, че през миналия сезон Вирц взе участие в 49 мача във всички турнири, в които отбеляза 18 гола и даде 20 асистенции. Настоящият трудов договор на играча с клуба е до лятото на 2027 г. Според информация на портала Transfermarkt, пазарната стойност на футболиста е 130 милиона евро.
- Реал Мадрид се оттегли от проекта за реформа на съдийството в Испания
- Феновете на Реал скандираха срещу съдиите след спорно равенство с Хирона
- Арбелоа: Реал няма да се предаде в битката за титлата
- Реал ТВ с остри критики към съдията след равенството с Хирона
- Реал Мадрид се спъна срещу Хирона и отдалечи титлата
- Арбелоа: Реал ще се бори до край за титлата в Ла Лига
- Реал Мадрид отрече слуховете за нов спортен директор
- Арбелоа: Нямаме право на грешка, мислим първо за Хирона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]