Шави: Бих казал на новия треньор, че ще страда
Шави отговори на въпроса какво би посъветвал новия старши -треньор на Барселона.
"Какъв съвет бих дал на новия треньор? Бих му казал, че е изправен пред много трудна ситуация. Единственото нещо, което може да те спаси в този клуб, е победата. Това е факт, независимо дали сте чужденец или не. Бих казал на новия треньор, че ще страда. Това е трудна работа и ще трябва да имате търпение“, заяви Шави.
Преди това Шави изигра последния си мач като старши -треньор на Барселона. Той води клуба от 2021 г. и спечели два трофея през това време.
Германецът Ханс-Дитер Флик се очаква да стане новият старши треньор на Барселона. Каталунският клуб може да обяви назначението му на 27 май.
- Официално обявените трансфери в Европа за 23 юли
- Карим Адейеми: Меси е най-великият, а с Ламин Ямал можем да бъдем страхотен тандем
- Барселона официално привлече Карим Адейеми
- Барселона разглежда Дарвин Нунес като алтернатива на Хулиан Алварес
- Феран Торес обмисля трансфер в ПСЖ заради недоволство от Барселона
- Гави защити Леандро Паредес след скандала на финала на Мондиал 2026
- Барселона финализира трансфера на 18-годишния талант Джеси Бисиву
- Реал Мадрид проявява интерес към световния шампион Феран Торес
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]