Флик ще подпише с Барса до 2026 г.
Германският треньор Ханс-Дитер Флик ще подпише договор с Барселона до 2026 г. Това съобщи журналистът Флориан Плетенберг в социалната мрежа X (преди Twitter).
Според източника, назначаването на германския специалист ще бъде обявено скоро. Президентът на "блаугранас" Жоан Лапорта и спортният директор Деко са напълно уверени в избора си.
Флик бе старши треньор на Байерн от 2019 до 2021 г. През този период под негово ръководство германският гранд спечели Шампионска лига, Суперкупата на Европа, Купата на Германия и два пъти немското първенство. Последната работа на Флик беше в германския национален отбор, който той тренира от 2021 до 2023 г.
- Рафиня напуска Барселона?
- Избраха Ямал за най-добър за ноември
- Барса ще се сблъска с трудности в Андалусия
- Саудитска Арабия проявява интерес към Левандовски
- Лапорта: Неподходящо е „Камп Ноу“ да носи името на Меси
- Барселона продължи с Гарсия
- Меси отбеляза влиянието на Гуардиола
- Барса загуби Олмо до края на годината
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]