Куртоа ще пази на вратата срещу Борусия Дортмунд
Белгийският вратар на Реал Мадрид Тибо Куртоа ще заеме мястото си на вратата на Лос Бланкос във финалния мач от Шампионска лига на УЕФА с Борусия Дортмунд. Журналистът Хосе Луис Санчес съобщи за това на страницата си в социалната мрежа X (бивша Twitter).
По-рано старши треньорът на Реал Мадрид Карло Анчелоти съобщи, че Куртоа ще играе още един мач в Ла Лига срещу Виляреал (19 май) като част от 37-ия кръг, а украинецът Андрей Лунин ще бъде основен вратар в мача от 38-ия кръг с Бетис "( 25 май).
Напомняме, че Реал Мадрид и Борусия Дортмунд ще играят във финала на настоящия сезон на УЕФА Шампионска лига. Решителната среща от турнира ще се проведе на 1 юни на стадион "Уембли" в Лондон (Великобритания).
- Битката за "Бернабеу"
- Шампиони, герои и паднали гиганти: голямата равносметка на Ла Лига 2025/26
- Жозе Моуриньо се завръща начело на Реал Мадрид?
- Реал Мадрид е предупреден, че асът на Ман Сити за 60 млн. търси ново предизвикателство
- Винисиус: Никога не съм си представял да играя извън Реал Мадрид
- Реал Мадрид е най-популярният футболен клуб в социалните мрежи
- Перес: Няма да спра да говоря за случая Негрейра
- Рикелме загатна за нова ера в Реал Мадрид, но избегна темата „Моуриньо“
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]