Барса подписва със световен шампион?
Дефанзивният полузащитник на Бетис Гуидо Родригес ще продължи кариерата си в Барселона. Това съобщава COPE.
Според източника, страните са се споразумели за условията по договора на 30-годишния полузащитник. Очаква се той да се присъедини към каталунския отбор като свободен агент през лятото. Отбелязва се, че аржентинският полузащитник ще замени Ориол Ромеу. Това подписване не отменя трансфера на топ дефанзивен играч.
В същото време се уточнява, че официалното споразумение между Гуидо и "блаугранас" ще бъде подписано, след като каталунците решат проблемите с финансовия феърплей.
Гуидо Родригес играе за Бетис от лятото на 2020 г., когато премина в испанския тим от мексиканския клуб Америка. 30-годишният аржентинец, заедно с националния си отбор, стана шампион на Световното първенство по футбол през 2022 г.
- Барселона пречупи Еспаньол и направи решителна крачка към титлата (видео)
- Барса предлага нов договор на Лева при по-ниска заплата
- Ямал получил леко разтежение, но ще е на линия за дербито с Еспаньол
- Вечната война
- Бастони не желае да напуска Интер, въпреки интереса на Барса
- Барса ще спечели каталунското дерби
- Арбелоа: Реал ще се бори до край за титлата в Ла Лига
- В Интер се усмихнали на оценката на Барса за Бастони
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]