Барса ще подпише с Гуидо Родригес
Дефанзивният полузащитник на Бетис Гуидо Родригес е близо до преминаване в Барселона като свободен агент. Това съобщи журналистът Николо Шира в социалната мрежа X (преди Twitter).
Според източника, каталунците вече са договорили условията по договора на 30-годишния полузащитник, който ще бъде до края на сезон 2025/2026 с възможност за удължаване с още една година. Родригес ще стане играч на Барселона, когато настоящият му договор с Бетис изтече това лято.
Гуидо Родригес играе за Бетис от лятото на 2020 г., когато премина в испанския тим от мексиканския клуб Америка. През този сезон 30-годишният аржентинец взе участие в 25 мача във всички турнири, в които отбеляза два гола и една асистенция. Според информация, предоставена на портала Transfermarkt, пазарната стойност на футболиста е 24 милиона евро.
- Флик: Взехме три точки, така че това бе позитивен ден
- Рафиня: Ямал винаги е сънен сутрин
- Флорентино Перес иска да привлече Педри
- Барса се интересува от Лисандро Мартинес
- Барса продължи с възпитаник
- Барселона не сгреши срещу Майорка (видео)
- Барселона се оттегли от Суперлигата
- Тер Щеген претърпя операция
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]