Раул: Сравненията между Белингам и Зидан са погрешни
Бившият нападател на Реал Мадрид и испанския национален отбор Раул Гонзалес говори за 20-годишния полузащитник Джуд Белингам. Преди това Белингам получи наградата за пробив за 2023 г.
"Белингам бе играчът на Реал Мадрид, който ме изненада най-много. Той е много зрял, изглежда, че е тук през целия си живот и го показва на всички от първия ден. Той е играч, който ще стане една от легендите на клуба. Сравненията между Белингам и Зидан? Мисля, че сравненията са грешни. Зидан е легенда, а Белингам има способността да пише история. За мен те са различни“, заяви Раул.
През този сезон Белингам взе участие в 36 мача, в които записа 21 гола и 10 асистенции.
- Реал Мадрид се оттегли от проекта за реформа на съдийството в Испания
- Феновете на Реал скандираха срещу съдиите след спорно равенство с Хирона
- Арбелоа: Реал няма да се предаде в битката за титлата
- Реал ТВ с остри критики към съдията след равенството с Хирона
- Реал Мадрид се спъна срещу Хирона и отдалечи титлата
- Арбелоа: Реал ще се бори до край за титлата в Ла Лига
- Реал Мадрид отрече слуховете за нов спортен директор
- Арбелоа: Нямаме право на грешка, мислим първо за Хирона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]