Барса се справи с бразилци и отива на финала (видео)

Европейският клубен шампион Барселона елеминира бразилският Интернасионал след изпълнения на дузпи с общ резултат 6:4. В редовното време двата тима завършиха при резултат 2:2 в първи 1/2-финален мач от приятелския турнир "Audi Cup". Двубоят се игра на "Алианц Арена" в Мюнхен, като съперник на Барса на финала ще стане ясен по-късно тази вечер, когато играят Байерн Мюнхен и Милан.

Тиаго Алкантара даде аванс на "каталунците" в 15-ата минута. След почивката бразилците стигнаха до равенство в 56-ата минута, когато Ней се разписа за 1:1. в 63-ата Дос Сантос отново даде аванс на Барса, но само 5 минути преди края на редовното време Дамиао отново изравни резултата.

По този начин се стигна до изпълнения на дузпи, където Барса бяха по-концентрирани и спечелиха.