Хамес: Надявам се в бъдеще да се върна в Ла Лига
32-годишният бивш атакуващ полузащитник на Реал Мадрид Хамес Родригес, който сега играе за бразилския Сао Пауло, изрази желание да продължи кариерата си в испанската Примера дивисион.
"Надявам се в бъдеще да се върна в Ла Лига. Това е шампионатът, в който винаги съм искал да се състезавам“, заяви Родригес, цитиран от Relevo.
Припомняме, че колумбийският футболист игра за Реал Мадрид от 2014 до 2020 година. През този период той участва в 125 мача във всички турнири, в които отбеляза 37 гола и 42 асистенции.
През този сезон Родригес взе участие в четири мача във всички турнири, в които отбеляза един гол и една асистенция. Настоящият трудов договор на играча с клуба е до лятото на 2025 г. Според информация, предоставена на портала Transfermarkt, пазарната стойност на футболиста е 5 милиона евро.
- Мбапе след разгрома над Норвегия: Свършихме си работата, време е за възстановяване
- Реал Мадрид е готов да се раздели с Камавинга, Моуриньо не разчита на французина
- Реал Мадрид се отказва от Енцо Фернандес и Матеуш Фернандеш
- Моуриньо: Искам играчите на Реал да отпаднат от Мондиала възможно най-рано
- Край на една ера: Дани Себайос напусна Реал Мадрид след девет години
- Кукурея прикани Енцо Фернандес да напусне Челси за Реал Мадрид
- Моуриньо: Бих изиграл отново финала на Лига Европа, но без Антъни Тейлър
- Реал Мадрид е близо до завръщането на Нико Пас
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]