Сересо е готов да продаде Атлетико
Президентът на Атлетико Мадрид Анрике Сересо е готов да продаде клуба, съобщи журналистът Едуардо Инда.
"Основните собственици на Атлетико в лицето на Енрике Сересо и Мигел Анхел Хил са си поставили краен срок да продадат своя дял в клуба до юни 2025 година. Те, заедно с американския холдинг "Арес", държат около 60-70% от капитала на клуба и смятат да продадат своите акции, ако се появи подходящ инвеститор.
Те вече опитаха да продадат клуба на няколко път, но нито една оферта не ги задоволяваше. Когато Мигел Анхел Хил дойде в клуба, Атлетико бе сериозно име, но без организация. Той нямаше изградена структура. Сега ситуацията е друга. Клубът разполага с един от най-модерните стадиони, а освен това наскоро бе финалист в Шампионската лига", заяви Инда.
- Гол на Антони донесе победата на Бетис на гости на Атлетико
- Анонс на 23-ти кръг на Ла Лига – срещите в неделя
- Атлетико търси заместник на Симеоне
- Анонс на 23-ти кръг на Ла Лига – срещите в събота
- Атлетико срещу Барса в 1/2-финалите за Купата на Испания
- Атлетико унищожи Бетис в четвъртфиналите за Купата на Краля
- Атлетико отказал „скандална“оферта за халф
- Лукман: Щастлив съм, че съм в Атлетико
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]