Барса не прави опити да привлече Грийнууд
Барселона не прави никакви опити да привлече нападателя на Манчестър Юнайтед Мейсън Грийнууд , който е под наем за Хетафе. Това съобщи известният журналист и инсайдер Фабрицио Романо в социалната мрежа X (преди Twitter).
Според източника в момента приоритет на "блаугранас" са други играчи в нападателната линия. Отбелязва се, че Манчестър Юнайтед все още е готов да продаде Грийнууд. "Дяволите" очакват да намерят решение през лятото.
Припомняме, че Грийнууд бе отстранен от игра за Манчестър Юнайтед заради случая с побой над момиче. След като играчът бе оправдан, клубът не посмя да върне англичанина в състава. На 1 септември Грийнууд отиде под наем в Хетафе до лятото на 2024 г. Този сезон Грийнууд изигра 26 мача във всички състезания, вкара осем гола и направи пет асистенции. Очакваната цена на футболиста според интернет портала Transfermarkt е 7,5 милиона евро.
- Френки де Йонг може да отсъства до шест месеца заради тежка контузия
- Официално обявените трансфери в Европа за 23 юли
- Карим Адейеми: Меси е най-великият, а с Ламин Ямал можем да бъдем страхотен тандем
- Барселона официално привлече Карим Адейеми
- Барселона разглежда Дарвин Нунес като алтернатива на Хулиан Алварес
- Феран Торес обмисля трансфер в ПСЖ заради недоволство от Барселона
- Гави защити Леандро Паредес след скандала на финала на Мондиал 2026
- Барселона финализира трансфера на 18-годишния талант Джеси Бисиву
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]