Шави: Не съжалявам за решението си да напусна
Старши -треньорът на Барселона Шави след победата над Хетафе в мача от 26-ия кръг на Примера отговори на въпроса дали съжалява за решението си да напусне поста кормчия на сините гранати след края на сезона.
"Не съжалявам за решението си да напусна. Това бе правилното решение за клуба и за мен. Искам да благодаря на феновете за тяхната подкрепа, но трябваше да стане. С гордост мога да кажа, че отборът вече е много мотивиран. Това може да се види в начина, по който влизат на терена“, заяви Шави , цитиран от Barca Times.
След вчерашната победа Барселона вече има 57 точки. Отборът на Шави се изкачи на второ място в класирането на испанското първенство.
Припомняме, че Шави води каталунците от ноември 2021 г. По-рано испанският специалист обяви, че ще напусне Барселона след края на сезона. В момента начело на каталунския клуб Шави спечели два трофея: испанското първенство през сезон 2022/2023 и Суперкупата на Испания през същата година.
- Барса би Бетис в мач с 8 гола (видео)
- Рафиня напуска Барселона?
- Избраха Ямал за най-добър за ноември
- Барса ще се сблъска с трудности в Андалусия
- Саудитска Арабия проявява интерес към Левандовски
- Лапорта: Неподходящо е „Камп Ноу“ да носи името на Меси
- Барселона продължи с Гарсия
- Меси отбеляза влиянието на Гуардиола
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]