Атлетико ще обяви за Кийн днес
Атлетико Мадрид ще обяви трансфера на нападателя на Ювентус Мойс Кийн във вторник, съобщава Mundo Deportivo.
Според източника, 23-годишният футболист вече е преминал медицински прегледи, присъствал е на фотосесия и е дал интервю за клубните медии. Кийн се премества в матраците под наем до края на сезон 2023/2024. Сумата на сделката ще бъде 500 хиляди евро. Клубът също така се задължава да изплати цялата заплата на играча.
Кийн е възпитаник на Ювентус. Той извървя пътя си от академията до главния отбор. Договорът на играча с торинския клуб е до лятото на 2025 г. Transfermarkt оценява Кийн на 18 милиона евро.
Този сезон Кийн изигра 18 мача, но не бе ефективен.
- Севиля надви Атлетико и излезе от зоната на изпадащите (видео)
- Анонс на 31-ви кръг на Примера дивисион
- Пике подкрепи Кубарси след червения картон срещу Атлетико
- УЕФА наказа съдията на Барселона – Атлетико
- Жерар Мартин: Червеният картон промени всичко
- Лукман: Голът след червения картон бе ключов момент
- Тиери Анри: Това не бе червен картон за Кубарси
- Барсa обмисля жалба до УЕФА след спорните решения срещу Атлетико
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]