Marca: Неймар в Реал през зимата, Адебайор - сега
Очаква се нападателят на Манчестър Сити Адебайор, който не е нужен на „гражданите", да премине в Реал Мадрид през сегашния трансферен прозорец, а Кралския клуб да похарчи за сделката около осем милиона евро, съобщава новината в днешния си брой Marca. Тази информация идва няколко часа, след като играчът по-рано през деня заяви, че не иска да играе повече за отбора от Ийстланд и желае да продължи кариерата си в Мадрид.
В същото време „белите" не се отказват и от младото дарование Неймар, но са съгласни да се съобразят с желанието на 19-годишния футболист, който иска да остане до зимата в Сантош, на който да помогне да спечели Световната клубна купа. По такъв начин Кралският клуб ще намали и трансферната цена на Неймар до 40 милиона евро, вместо исканите сега от бразилците 50 милиона евро.
С този си ход, Реал Мадрид ще се опита до края на календарната година да получи двама нападатели на цената на един, прави своя извод Marca.
- Алонсо поиска от Мбапе да стане като Роналдо
- Реал Мадрид ще прегази Селта Виго
- Марсело: Исках да играя с Мбапе
- Куртоа: Няма проблеми между отбора и треньора
- Реал Мадрид готви доклад за съдийството
- Трент и Камавинга се контузиха
- Мбапе постави нов рекорд
- Класика за Реал, но Александър-Арнолд отново се контузи
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]