Шави: Шампиони сме на Испания, защо да се депресираме?
Старши-треньорът на Барселона Шави изрази недоволство от натиска, който обществото оказва върху каталунския клуб поради последните неуспешни мачове.
"Сега получавам съобщения, които създават впечатлението, че има погребение, сякаш баща ми или майка ми са починали. Никой от журналистите не ме поздрави за класирането за плейофите на Шампионска лига. Първата цел обаче е постигната, Ла Лига все още не е загубена, Купата на Испания не е пропусната. Защо да се депресираме?
Всички проекти на други отбори, които постигнаха големи постижения, бяха стабилни. Ние сме печелившият проект. Ние сме настоящите шампиони на Испания. Стабилност! Това ни липсва в ерата след Меси и когато клубът е в много трудна икономическа ситуация“, заяви Шави.
- Флик: Взехме три точки, така че това бе позитивен ден
- Рафиня: Ямал винаги е сънен сутрин
- Флорентино Перес иска да привлече Педри
- Барса се интересува от Лисандро Мартинес
- Барса продължи с възпитаник
- Барселона не сгреши срещу Майорка (видео)
- Барселона се оттегли от Суперлигата
- Тер Щеген претърпя операция
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]