Агент: Няма споразумение с Барселона за Санчес
Агентът на крилото на Удинезе Алексис Санчес опроверга появилата се тази сутрин информация в испанските медии, относно постигнато споразумение с Барселона за трансфер на неговия клиент в клуба от „Камп Ноу". Както е известно, отначало AS , а след това и няколко други издания съобщиха, че снощи ръководството на италианския отбор и представители на каталунците са се споразумели за цената на играча, като испанците ще заплатят 40 милиона евро за чилийския национал.
„Кой е сключил споразумението? Сигурно от медиите са се припознали в някой мой двойник. Не вярвайте на всичко, което се пише. Просто са искали някой да им купи броя. Все още сме далече от споразумение с който и да е отбор", заяви Фернандо Фелисевич за La Todo El Pais.
- Барселона няма да сгреши в Страната на баските
- Флик е разочарован от напускането на Педро Фернандес
- Барса спечели 11 поредни мача, втората най-дълга серия в историята
- Педро Фернандес ще плати 6млн., за да напусне Барса
- Флик: Труден мач, отборите от по-долните дивизии са смели
- Тер Щеген ще се присъедини към Хирона
- Пике се подигра с Реал Мадрид
- Флик: Мачовете в Купата на Краля не се печелят с име
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]