Шави: Радвам се, че Фелиш е тук
Шави похвали Жоао Фелиш след победата на Барселона с 1:0 над Атлетико Мадрид.
Голът на Фелиш през първото полувреме бе ключов удар за дербито, донасяйки успеха на каталунците.
Подготовката за мача бе доминирана от разговорите за връзката на Фелиш с Атлетико, тъй като португалският национал бе подложен на критика от отбора на Лос Рохибланкос.
Решението на Фелиш да се присъедини към Барселона под наем за дълъг сезон предизвика критики в Мадрид въпреки потенциала той да се върне в клуба-майка през 2024 г.
"Виждал съм го да работи усилено, да краде много топки и добре да взаимодейства с Кансело на крилото.
Щастлив съм за него, виждам го щастлив и това има значение. Казах му да бъде спокоен, защото тези "допълнителни мотивации“ понякога ти оказват влияние.
Радвам се да го имам в отбора", заяви Шави.
- Левандовски пропуска реванша с Атлетико за Купата заради фрактура
- Ханзи Флик доволен от представянето на Барселона
- Барса обяви трансфера на 19-годишен нападател
- Ямал с първи хеттрик в кариерата си при победа на Барса
- Барселона – Виляреал: Над 2.5 гола в мача
- Барселона насочва поглед към Омар Мармуш
- Лоши новини за Барса: Де Йонг с разкъсване на бедрения мускул
- Виктор Фонт: Лапорта все повече прилича на Тръмп
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]