Шави: Левандовски е машина
Старши- треньорът на Барселона Шави говори за полския нападател на отбора Роберт Левандовски.
"Левандовски е машина, той не спира да работи, става все по-добър всеки ден. Той е робот, тренира, тренира, тренира... Той е голмайсторът ни, ще продължи да вкарва голове. Това, което наистина трябва да направите, е да му давате нещо, за което да мисли от време на време. Не ми пречи. Преди два мача отбеляза два гола. Трябва да се грижим повече за него. Трябва да подготвим отбора още по-добре, за да може той да бележи повече“, заяви Шави.
През този сезон Левандовски изигра 16 мача за отбора във всички турнири, в които отбеляза осем гола и даде четири асистенции.
- Барселона елиминира Байерн и ще спори с Лион за трофея в ШЛ
- Барселона на крачка от титлата след победа над Осасуна
- Ювентус води преговори за Левандовски
- Интер се притеснява от интереса към Ромеро, Барса обмисля алтернативи на Бастони
- Анонс на 34-ти кръг на Ла Лига - срещите в събота
- Барса може да привлече бразилец вместо Бастони
- Девет месеца затвор за расизъм срещу Рашфорд
- Куртоа се очаква да се завърне за Ел Класико срещу Барселона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]