Оперираха Гави
Полузащитникът на Барселона Гави претърпя успешно операция след скъсани кръстни връзки и контузия на менискуса, съобщиха от пресслужбата на каталунския клуб.
"Гави днес претърпя успешна операция на скъсана предна кръстна връзка на дясното коляно и шев на менискуса. Под наблюдението на медицинската служба на клуба, д-р Хоан Карлес Монлау я проведе в болницата в Барселона“, гласи съобщение, публикувано на официалния сайт на Барселона.
Припомняме, че халфът на каталунците Гави контузи кръстната връзка на коляното и страничния менискус в мача от квалификационния кръг за Европейското първенство през 2024 г. между националните отбори на Испания и Грузия (3:1). През този сезон Гави има 15 мача за "блаугранас", 13 от които като титуляр. През миналата кампания испанският полузащитник изигра 36 мача в Ла Лига за Барселона, като вкара два гола и направи четири асистенции.
- Барселона няма да сгреши в Страната на баските
- Флик е разочарован от напускането на Педро Фернандес
- Барса спечели 11 поредни мача, втората най-дълга серия в историята
- Педро Фернандес ще плати 6млн., за да напусне Барса
- Флик: Труден мач, отборите от по-долните дивизии са смели
- Тер Щеген ще се присъедини към Хирона
- Пике се подигра с Реал Мадрид
- Флик: Мачовете в Купата на Краля не се печелят с име
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]