Сересо: Пожелавам на Фелиш всичко добро в Барса
Президентът на Атлетико Мадрид Енрике Сересо говори за нападателя на Мадрид Жоао Фелиш, който играе за Барселона този сезон под наем за една година. Функционерът намекна, че португалецът може да остане в каталунския клуб за постоянно.
"Очевидно Фелиш ще бъде един от най-добрите играчи в Европа. Пожелавам му всичко най-добро в Барселона.
В момента той играе за тях под наем, но ако Барса иска да подпише с Жоао за постоянно, със сигурност ще има възможност да го направи. В противен случай той ще се върне на мястото на нашия отбор“, заяви Сересо.
През този сезон 23-годишният футболист взе участие в 14 мача за "блаугранас" във всички турнири, в които отбеляза три гола и три асистенции. Договорът на Фелиш с Атлетико Мадрид е валиден до края на юни 2027 г. Според информация на портала Transfermarkt пазарната стойност на футболиста е 50 милиона евро.
По-рано бе съобщено, че Барселона възнамерява да задържи в отбора както Фелиш, така и защитника Жоао Кансело, нает от Манчестър Сити.
- Атлетико взе ценна победа във Валенсия
- Анонс на 34-ти кръг на Ла Лига - срещите в събота
- УЕФА може да накаже Деклан Райс заради критики към съдийството
- Атлетико постави цена от 130 млн. паунда за Хулиан Алварес
- УЕФА: Няма нарушение срещу Езе, затова дузпата беше отменена
- Райс: Това беше чиста дузпа, не знам защо я отмениха
- Симеоне постави под въпрос дузпата за Арсенал
- Артета разкритикува съдийството: решението за дузпата промени мача
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]