Деко: Ансу Фати може да се върне в Барселона
Спортният директор на Барселона Деко говори за бъдещето на каталунското крило Ансу Фати, който този сезон играе за английския Брайтън под наем за една година.
"Разбира се, Ансу Фати може да се върне в Барселона. Той играе за Брайтън само под наем. В момента е млад и щастлив.
Смятам, че вариантът с Брайтън бе много успешен, за да играем качествен футбол. Следим внимателно развитието му. Всичко зависи само от представянето му, но Ансу със сигурност може да се завърне в нашия отбор“, цитира Деко журналистът Фабрицио Романо в социалната мрежа X (бивш Twitter).
Фати е в системата на Барселона от 2012 г. Този сезон крилото има 13 мача за Брайтън във всички турнири, в които отбеляза четири гола и една асистенция. Договорът на играча с каталунския клуб е валиден до края на юни 2027 г. Очакваната цена на футболиста според интернет портала Transfermarkt е 35 милиона евро.
- Левандовски пропуска реванша с Атлетико за Купата заради фрактура
- Ханзи Флик доволен от представянето на Барселона
- Барса обяви трансфера на 19-годишен нападател
- Ямал с първи хеттрик в кариерата си при победа на Барса
- Барселона – Виляреал: Над 2.5 гола в мача
- Барселона насочва поглед към Омар Мармуш
- Лоши новини за Барса: Де Йонг с разкъсване на бедрения мускул
- Виктор Фонт: Лапорта все повече прилича на Тръмп
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]