Пике: Барса бе толкова силна, че съдите не можеха да ни помагат
Бившият защитник на Барселона Жерар Пике говори за "случая Негрейра", който се отнася до подкупването на рефери от каталунския клуб. Пике изрази увереност, че "блаугранас" са постигнали успеха си без помощта на рефери.
"Трудно е да се дават обяснения по средата на процеса. Сигурен съм, че ще има обяснения, но е шокиращо, че някой може да каже, че сме спечелили нещо заради съдиите. Толкова превъзхождахме всички, че нито един съдия не можеше да ни помогне“, цитира AS думите на Пике.
- Левандовски не бърза с решението за бъдещето си в Барселона
- Саудитска Арабия атакува Касадо, но Барселона остава приоритет
- Левандовски: Все още не съм решил бъдещето си в Барселона
- Абделкарим – талант на Барселона, който се отличава и в училище
- Барса с минимален, но ценен успех срещу коравия Райо
- Барселона ще прелети през Райо Валекано
- Реконструкцията на „Камп Ноу“ навлиза в решаваща фаза
- Барселона не иска да купи Рашфорд, но иска да го задържи
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]