Шави коментира изказването на Кампс
Старши- треньорът на Барселона Шави сподели мнението си относно думите на члена на Борда на директорите на Барселона Микел Кампс, който нарече крилото на Реал Мадрид Винисиус Жуниор "клоун и шегаджия“ в Х.
"Ако Микел Кампс е изтрил това съобщение, тогава няма нужда той да казва нищо повече. Можем само да приемем факта, че той го е изтрил. Не харесвам нищо, което създава напрежение, имаме нужда от повече феърплей. Като ме питате за думите на Кампс, вие създавате допълнително напрежение, така че няма нужда да отговаряме на това“, заяви Шави.
- Барселона елиминира Байерн и ще спори с Лион за трофея в ШЛ
- Барселона на крачка от титлата след победа над Осасуна
- Ювентус води преговори за Левандовски
- Интер се притеснява от интереса към Ромеро, Барса обмисля алтернативи на Бастони
- Анонс на 34-ти кръг на Ла Лига - срещите в събота
- Барса може да привлече бразилец вместо Бастони
- Девет месеца затвор за расизъм срещу Рашфорд
- Куртоа се очаква да се завърне за Ел Класико срещу Барселона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]