В Реал са недоволни от избора на състав от Анчелоти
Ръководството на Реал Мадрид е недоволно от начина, по който старши -треньорът на тима Карло Анчелоти избира състава за мача, съобщава Relevo.
Според източника, в Реал Мадрид са недоволни от факта, че Анчелоти е използвал Лука Модрич и Тони Кроос в мача от 10-ия кръг на испанското първенство със Севиля (1:1). Ръководството смята, че ветераните на клуба трябва да дадат път на нови таланти - Чуамени, Камавинга и Валверде. От клуба смятат, че трябва да прекарват повече време на терена.
След десет кръга от испанското първенство Реал води в класирането с 25 точки. В последните четири мача в Примера отборът спечели три пъти и завърши наравно веднъж. В следващия кръг от испанското първенство Реал ще играе с Барселона.
- Саудитският бунтар
- Реал Мадрид запази темпото в битката за титлата след успех над Валенсия
- Флорентино Перес иска да привлече Педри
- Реал Мадрид отново е заинтересован от Конате
- Реал Мадрид изостава от английски грандове в надпревара за халф
- Бащата на Мбапе: „Няма проект Килиан“
- Реал Мадрид ще превземе Местая и Валенсия
- Босовете на Реал са недоволни от промените в състава на Арбелоа
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]