Дел Пиеро: Белингам не е заместник на Бензема
Бившият играч на Ювентус и италианския национален отбор Алесандро Дел Пиеро сподели мнението си за ролята на полузащитника Джуд Белингам в Реал Мадрид.
"Белингам не е заместник на Бензема, но той го заменя днес. Реал, без французина, се възползва от въвеждането на Белингам, който помага да се пробие защитата на съперника“, заяви Дел Пиеро.
Припомняме, че английският футболист в момента е най-резултатният полузащитник в топ 5 на първенствата, след като в девет мача за "лос бланкос" във всички турнири отбеляза осем гола и даде три асистенции.
Белингам стана и третият играч в историята на Реал Мадрид, който отбелязва в първите си два мача в Шампионска лига след Кристиан Карамбеу (1998) и Кристиано Роналдо (2009).
- Ман Сити надигра и обърна Реал в Мадрид
- Ясно е кой може да замени Алонсо в Реал Мадрид
- Пеп: Съчувствам на Алонсо
- Алонсо: Убедени сме, че можем да победим Ман Сити
- Салах е готов да премине в Реал Мадрид, Барселона или Байерн
- Стана ясно колко ще отсъства Милитао
- Телевизията на Реал Мадрид нападна съдията от мача със Селта
- Ман Сити ще надиграе Реал в Мадрид
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]