Анчелоти: Знаехме, че Хирона може да ни нарани
Старши -треньорът на Реал Мадрид Карло Анчелоти сподели впечатленията си от последния мач от Ла Лига, в който "бланкосите" играха с Хирона.
"Отборът бе добър и мачът бе много впечатляващ. Знаехме, че могат да ни наранят. Хирона играе страхотен футбол, но успяхме да контролираме отбранителните линии. Сплотеността в защитата е най-важното нещо в такива мачове“, заяви Анчелоти.
Припомняме, че Реал игра с Хирона в мача от 8-ия кръг на испанското първенство. Мачът завърши при резултат 3:0 в полза на "Лос Бланкос".
След осем кръга на Ла Лига Реал Мадрид има 21 точки и в момента е на първо място в първенството. На свой ред Хирона след подобен брой мачове в испанското първенство събра 19 точки и е на трето място във временното класиране.
- Флорентино Перес предупредил Чеферин за 500-страничен доклад срещу съдийството
- Битката за "Бернабеу"
- Шампиони, герои и паднали гиганти: голямата равносметка на Ла Лига 2025/26
- Жозе Моуриньо се завръща начело на Реал Мадрид?
- Реал Мадрид е предупреден, че асът на Ман Сити за 60 млн. търси ново предизвикателство
- Винисиус: Никога не съм си представял да играя извън Реал Мадрид
- Реал Мадрид е най-популярният футболен клуб в социалните мрежи
- Перес: Няма да спра да говоря за случая Негрейра
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]