Полицаи претърсиха централата на Каталунската федерация
Съдебни полицаи претърсиха централата на Каталунската футболна федерация заради случая с бившия вицепрезидент на техническия комитет на реферите на Кралската испанска футболна федерация Хосе Негрейра, съобщава Mundo Deportivo.
Според източника, полицията е поискала документи за някои плащания, направени от Федерацията в полза на Хосе Негрейра. По време на претърсването полицията иззе 12 фактури, издадени и платени от Негрейра през 2019 г. на обща сума малко над 5 хиляди евро.
По-рано бе съобщено, че каталунският клуб все още не е получил официално уведомление за започналото съдебно разследване срещу него и за момента няма да прави публични изявления.
- Монако откупи Ансу Фати от Барселона
- Определиха датите за Ел Класико през сезон 2026/27 в Ла Лига
- Лапорта: Надявам се да сбъднем мечтите на футболистите, които искат да играят за Барса
- Барселона проучва възможността да привлече Хари Кейн
- Алън Шиърър разкритикува Сака и Рашфорд след победата на Англия над Панама
- Хулиан Алварес остава непреклонен: Иска само Барселона
- Барселона започва мащабна чистка в състава си
- Луис Суарес: Надявам се Ламин Ямал да достигне поне нивото на Меси
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]