Тебас коментира липсата на система за засичане на голове
Президентът на Ла Лига Хавиер Тебас коментира ситуацията с факта, че испанското първенство не използва автоматична система за засичане на голове.
"Използваме камера от голлинията от много години. Това не е икономически проблем, а въпрос на изпълнение. Има някои грешки в тази система, тя не е перфектна и не планираме да я интегрираме“, заяви Тебас.
Да припомним, че по-рано старши -треньорът на Селта Рафаел Бенитес бе критичен към факта, че испанското първенство не използва автоматична система за откриване на голове. Селта отбеляза гол по време на мача с Майорка, който бе отменен от рефера след преглед на ВАР. Според Бенитес топката е била отчетена несправедливо, когато е преминала голлинията.
- Валенсия победи Хетафе и се измъкна от опасната зона
- Барселона няма да сгреши в Страната на баските
- Ненужна пресечна точка
- Арбелоа започна с победа в Реал Мадрид (видео)
- Ясни са условията, при които Арбелоа ще остане треньор на Реал Мадрид
- Луис Енрике може да оглави Реал Мадрид
- Хетафе се подсили с уругвайски национал
- Флик е разочарован от напускането на Педро Фернандес
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]