Модрич: Реал Мадрид винаги е бил на първо място за мен
Полузащитникът на Реал Мадрид Лука Модрич разкри защо е решил да не приеме оферта от Саудитска Арабия.
"Няма да се преструвам, оферти е имало и преди, тъй като към мен има постоянен интерес от клубове. Аз обаче виждам ситуацията по следния начин: от 2012 г. до днес Реал Мадрид винаги е бил на първо място за мен.
Ако Реал Мадрид имаше други планове за мен, тогава бих обмислил други опции. Но аз съм щастлив и доволен в Реал Мадрид и докато е така, не мисля за други опции. И няма нужда да задоволявам егото си с тези истории за страхотни сделки. Просто искам да се наслаждавам на всеки момент във футбола и в Реал Мадрид и не си поставям никакви ограничения", заяви Модрич.
Напомняме, че през лятото хърватският футболист отказа оферта на Ал-Ахи.
- Скаути на Реал Мадрид наблюдаваха марокански талант на Мондиал 2026
- Реал Мадрид официално отрече интерес към Майкъл Олисе
- Арда Гюлер се извини на турските фенове след ранното отпадане от Мондиал 2026
- Винисиус: Искам да направя много повече за националния отбор на Бразилия
- Реал Мадрид договори личните условия с Енцо Фернандес
- Кукуреля: Искам да спечеля Шампионската лига с Реал Мадрид
- Реал Мадрид ще получи 20 милиона евро от трансфера на Виктор Муньос в Ливърпул
- Кукурея: Не се замислих за секунда, когато Реал Мадрид ме поиска
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]