Фелиш е готов да намали заплатата си заради Барса
Нападателят на Атлетико Мадрид Жоао Фелиш уведоми Барселона, че е готов да изчака с опитите за трансфер до края на настоящия трансферен прозорец, съобщава Sport.es.
Според източника, за да премине в лагера на каталунците, 23-годишният нападател е готов да поеме значително намаление на заплатата. Към момента португалецът не обмисля варианти с преминаване в друг клуб.
През втората половина на сезон 2022/2023 Фелиш игра под наем за Челси. На сметката му има 20 мача за лондончани във всички турнири, в които отбеляза четири гола. Договорът на играча с Атлетико е валиден до края на юни 2027 г. Приблизителната цена на футболиста според интернет портала Transfermarkt е 50 милиона евро.
По-рано стана известно, че Барселона планира да се върне към опцията за наемане на Фелиш.
- Атлетико взе ценна победа във Валенсия
- Анонс на 34-ти кръг на Ла Лига - срещите в събота
- УЕФА може да накаже Деклан Райс заради критики към съдийството
- Атлетико постави цена от 130 млн. паунда за Хулиан Алварес
- УЕФА: Няма нарушение срещу Езе, затова дузпата беше отменена
- Райс: Това беше чиста дузпа, не знам защо я отмениха
- Симеоне постави под въпрос дузпата за Арсенал
- Артета разкритикува съдийството: решението за дузпата промени мача
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]