Арда Гюлер се прибира в Мадрид
Полузащитникът на Реал Мадрид Арда Гюлер няма да играе за клуба в предсезонното турне в САЩ поради контузия на менискуса. Това съобщи официалният сайт на "бланкосите".
Играчът скоро ще се върне от САЩ в Мадрид, където ще се лекува. Преди това Реал Мадрид игра с Милан (3:2) и Манчестър Юнайтед (2:0). Гюлер не взе участие в тези мачове. Тази вечер Реал Мадрид играе с Барселона.
Арда Гюлер е възпитаник на Генчлербирлиги. Той бе в академията на този турски клуб от 2014 до 2019 г., а след това се озова във Фенербахче, за основния отбор на който отбеляза девет гола и даде 12 асистенции в 51 мача. Участва и в четири мача за националния отбор на Турция.
- Арсенал обмисля сензационен трансфер на Винисиус Жуниор
- Родри договори личните си условия с Реал Мадрид
- Жозе Моуриньо поиска звездата на Лейпциг Ян Диоманде в Реал Мадрид
- ФИФА публикува нови кадри с Джуд Белингам след полуфинала с Аржентина
- Анхел Кореа се завърна в Аржентина и подписва с Ривър Плейт
- Ливърпул следи ситуацията с Винисиус Жуниор за свободен трансфер през 2027 година
- Реал Мадрид отрече интерес към Родри
- Манчестър Юнайтед следи Орелиен Чуамени, но Реал Мадрид отказва да го продава
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]