Тотнъм няма да приеме оферта от Байерн за Кейн
Тотнъм няма да приеме оферта от Байерн за Хари Кейн в размер на 80 милиона евро, съобщава инсайдерът Фабрицио Романо в своя Twitter.
Според източника, декларираната сума няма да е достатъчна за осъществяване на сделката. Отбелязва се, че Байерн все още има сериозен интерес към английския нападател на Спърс и все още се надява да постигне напредък в преговорите с Тотнъм.
По-рано бе съобщено, че англичаните са отхвърлили първоначалната оферта на мюнхенския клуб за Кейн в размер на €70 млн. През сезон 2022/2023 Хари изигра 38 мача в английската Висша лига, вкара 30 гола и направи три асистенции.
Кейн е възпитаник на системата на Тотнъм. Английският нападател играе за първия отбор от 2011 година.
- Тотнъм е близо до привличането на Маркос Сенеси като свободен агент
- Тотнъм иска 24-годишен доказан вратар от ШЛ
- Тотнъм започна мащабно разследване заради многото контузии
- Анди Робъртсън е отказал на Ювентус, за да премине в Тотнъм
- Собствениците на Тотнъм обявиха мащабна реконструкция на клуба
- Де Дзерби планира трансферен удар по Брайтън след назначението си в Тотнъм
- Палиня иска да остане в Тотнъм
- Хари Кейн поздрави Тотнъм за спасението във Висшата лига
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]