Барса готви оферта за Ромеу
В близко бъдеще Барселона ще отправи оферта към Хирона за полузащитника Ориол Ромеу, съобщава As.
Според източника, каталунците са готови да платят около 5-6 милиона евро за 31-годишния халф.Самият играч очаква с нетърпение да се завърне в родния клуб.
Отбелязва се, че Хирона не бърза да се разделя с футболиста си и чака подобрена оферта от Барса (10 милиона евро).
Ориол Ромеу бе ключов играч в Ла Лига през миналия сезон , като записа 33 мача за отбора и отбеляза два гола. Договорът на Ромеу с Хирона изтича през лятото на 2025 г. Цената на полузащитника според портала Transfermarkt е 5 милиона евро.
Припомняме, че Ромеу игра за Барса от 2010 до 2011 година. Възпитаник е на каталунците.
- Френки де Йонг може да отсъства до шест месеца заради тежка контузия
- Официално обявените трансфери в Европа за 23 юли
- Карим Адейеми: Меси е най-великият, а с Ламин Ямал можем да бъдем страхотен тандем
- Барселона официално привлече Карим Адейеми
- Барселона разглежда Дарвин Нунес като алтернатива на Хулиан Алварес
- Феран Торес обмисля трансфер в ПСЖ заради недоволство от Барселона
- Гави защити Леандро Паредес след скандала на финала на Мондиал 2026
- Барселона финализира трансфера на 18-годишния талант Джеси Бисиву
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]