Севиля привлече защитник
Защитникът Адрия Педроса премина в Севиля от Еспаньол със свободен трансфер. Това съобщиха от пресслужбата на испанския клуб.
Според източника, договорът на 25-годишния футболист с андалусците ще бъде валиден до края на юни 2028 година.
Педроса игра за Еспаньол пет години (от 2018 г.). През сезон 2022/2023 испанският защитник има седем мача, в които не се отличи с резултатни действия. Приблизителната цена на футболиста според интернет портала Transfermarkt е 5 милиона евро.
По-рано се появи информация за желанието на полузащитника Алехандро Гомес да остане в Севиля.
- Севиля уволни Алмейда след серия от слаби резултати
- Валенсия нанесе тежък удар на Севиля и пое глътка въздух в битката за оцеляване (видео)
- Анонс на 29-ти кръг на Ла Лига
- Барселона гони четвърта поредна победа в Ла Лига срещу Севиля
- Анонс на 28-ми кръг на Ла Лига – срещите в неделя
- Ветераните решиха всичко: Севиля и Райо си поделиха точките
- Анонс на 27-ми кръг на Примера дивисион
- Бетис изпусна победата срещу Севиля в зрелищно дерби
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]