Реал обяви за удължаване на контракта с Кроос
Реал Мадрид обяви на официалния си сайт удължаването на договора с германския полузащитник Тони Кроос. Новото споразумение на страните е валидно до 30 юни 2024 г.
През сезон 2022/2023 в Ла Лига Кроос записа 30 мача, като отбеляза два гола и направи четири асистенции. Той играе за "бланкосите" от девет сезона, като през 2014 г. премина в тима от Байерн Мюнхен. Общо Кроос има 417 мача за Реал Мадрид и спечели 20 трофея: четири купи на Шампионска лига, пет трофея от Световното клубно първенство, четири Суперкупи на Европа, три шампионата на Ла Лига, една Купа на Испания и три Суперкупи на Испания.
По-рано в медиите се появи информация за интерес към Тони Кроос от клубове от Саудитска Арабия.
- Ливърпул следи ситуацията с Винисиус Жуниор за свободен трансфер през 2027 година
- Реал Мадрид отрече интерес към Родри
- Манчестър Юнайтед следи Орелиен Чуамени, но Реал Мадрид отказва да го продава
- Родри отказал нов договор с Манчестър Сити, Реал Мадрид е все по-близо
- Реал Мадрид готви оферта за Родри
- Килиан Мбапе убеждава Майкъл Олисе да премине в Реал Мадрид
- Реал Мадрид започна преговори с агентите на Родри
- Федерико Валверде: Ще използвам всяка секунда, за да се уча от Жозе Моуриньо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]