Валверде опроверга слуховете за Ливърпул и Челси
Полузащитникът на Реал Мадрид Федерико Валверде отрече слуховете, че може да премине в Ливърпул или Челси това лято.
По-рано тази седмица Реал Мадрид приключи с трансфера на Джуд Белингам от Борусия Дортмунд за £115 милиона.
Сега ще бъде още по-трудно за Валверде да влезе в стартовите 11, освен това ветераните Тони Кроос и Лука Модрич решиха да останат в Реал Мадрид. Въпреки това Федерико вижда бъдещето си в Мадрид и не отива във Висшата лига.
"Не, не – оставам в Мадрид. Опитвам се да се наслаждавам на всеки момент и искам да оставя своя отпечатък в най-добрия клуб в света. Искам да продължа да печеля трофеи за феновете на Реал Мадрид“, заяви Валверде.
- Реал Мадрид ще надвие Хетафе лесно
- Бенфика отрече Престиани да е признал расистка обида към Винисиус
- Уолкът: Реал Мадрид би бил едва осми във Висшата лига
- Райс: Бекъм ми писа след головете срещу Реал
- Агентът на Вирц го предлагал на Реал Мадрид преди Ливърпул
- Мбапе подкрепи Хакими по делото за изнасилване
- Реал Мадрид издаде доживотна забрана на свой фен
- Асенсио е изписан от болницата след сблъсъка в мача с Бенфика
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]