Барса с втора поредна загуба (видео)
Във вторник, 23 май, се проведе мачът от 36-ия кръг на испанската Ла Лига, в който се срещнаха Валядолид и Барселона.
Каталунците, след като вече спечелиха шампионата, допуснаха второ поредно поражение, което помогна на съперника им.
Битката започна с автогол на Андреас Кристенсен, който изби топката неуспешно. Ситуацията стана още по-лоша, когато Кайл Ларин удвои преднината на домакините в средата на първото полувреме, реализирайки дузпа.
20 минути преди края Валядолид тотално доведе резултата до разгромен, но в края на срещата Роберт Левандовски успя да си върне едно попадение. Това обаче бе максимумът от хората на Шави Ернандес.
Барселона не се нуждае от нищо в този шампионат, а Валядолид се измъкна от зоната на изпадащите благодарение на тази победа, спечелвайки 38 точки.
— ВИДЕО РЕПОРТАЖ ОТ МАЧА
- Флик: Взехме три точки, така че това бе позитивен ден
- Рафиня: Ямал винаги е сънен сутрин
- Флорентино Перес иска да привлече Педри
- Барса се интересува от Лисандро Мартинес
- Барса продължи с възпитаник
- Барселона не сгреши срещу Майорка (видео)
- Барселона се оттегли от Суперлигата
- Тер Щеген претърпя операция
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]