Реал Сосиедад продължи с Давид Силва
Бившият испански национал Давид Силва подписа нов договор с Реал Сосиедад. Споразумението между страните е до края на сезон 2023/24.
От баския клуб обявиха новината за новия контракт на 37-годишния футболист с оригинален колаж в стила на видеоиграта Hogwarts Legacy.
Давид Силва играе в Реал Сосиедад от 2020 година. Преди това той направи име във Валенсия, а в периода 2010-2020 година се превърна в легенда на Манчестър Сити и спечели общо 14 трофея с “гражданите".
През настоящия сезон ветеранът има 26 мача и 1 гол в Ла Лига, а Реал Сосиедад се намира на 4-то място в класирането и почти сигурно ще участва в Шампионската лига.
- Кике Алварес пое Хирона с мисията да върне клуба в Ла Лига
- Испания понижи двама съдии на ФИФА след края на сезона
- Барселона следи ситуацията с Хари Кейн
- Барселона обмисля размяна с Ювентус за Камбиасо
- Скаути на Реал Мадрид наблюдаваха марокански талант на Мондиал 2026
- Реал Мадрид официално отрече интерес към Майкъл Олисе
- Притеснение за Бразилия: Рафиня започна лечение след контузия на Световното първенство
- Кристенсен остава в Барселона до 2028 година след значително намаление на заплатата
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]