Мичел: Реал Мадрид излезе с чувство на превъзходство
Старши- треньорът на Хирона Мичел коментира победата на тима си в мача от 31-ия кръг на първенството на Испания с Реал Мадрид (4:2).
"Влязохме в мача със страхотна нагласа, знаейки, че ще трябва да издържим. Реал Мадрид влезе на терена със страхотно чувство за превъзходство, но ние знаехме какво предстои и бяхме готови да отговорим.
Много е трудно да се отнеме топката на Реал Мадрид, защото един Винисиус е в състояние да остави зад гърба си осем наши играчи. Реал Мадрид също има играчи, които знаят как да печелят дуели. Можехме да разчитаме само на три или четири паса, за да развием атаката. Що се отнася до Кастеланос, той свърши много добра работа, без дори да броим отбелязаните голове“, заяви Мичел.
Хирона се изкачи до девето място в Ла Лига. Реал Мадрид е на второ място.
- Ромеро разкритикува Винисиус за слабата ефективност
- Реал Мадрид търси треньор с авторитет
- Бивш скаут на Реал Мадрид: Трябват ни играчи с мозък
- Реал Мадрид запазва пълно доверие в Арбелоа въпреки неуспехите
- Кейн разкритикува Камавинга след червения картон: Наивно решение
- Защо автобусът на Реал Мадрид тръгна без Винисиус?
- Реал Мадрид обмисля раздяла с Камавинга след червения картон срещу Байерн
- Компани е недоволен наказанието си
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]