Треньорът на Хетафе се присмя на Шави
Старши -треньорът на Хетафе Кике Санчес Флорес, след равенството 0:0 в мача от 29-ия кръг на Ла Лига с Барселона, се подигра на оплакванията на колегата си Шави.
Напомняме, че Шави каза на пресконференцията след мача, че отборът му не е свикнал да играе под такова слънце и също така се оплака от терена.
"Nivea… [смее се]. След слънцезащитен крем, не знам“, заяви Кике Санчес Флорес.
Барселона е на 1-во място в испанското първенство със 73 точки. Преднината пред втория Реал Мадрид е 11 точки.
- Фърдинанд: Неймар умееше неща, които Меси и Роналдо не можеха
- Барселона следи Камбиасо, но Ювентус иска 50 млн. евро
- Левандовски не бърза с решението за бъдещето си в Барселона
- Саудитска Арабия атакува Касадо, но Барселона остава приоритет
- Левандовски: Все още не съм решил бъдещето си в Барселона
- Абделкарим – талант на Барселона, който се отличава и в училище
- Барса с минимален, но ценен успех срещу коравия Райо
- Барселона ще прелети през Райо Валекано
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]