Анчелоти обясни защо никога няма да оглави Барса
Старши-треньорът на Реал Мадрид Карло Анчелоти заяви, че никога няма да оглави Барселона.
"Невъзможно е да си представя, че ще работя в Барселона. Уважавам както Шави, така и клуба, но сега съм в най-добрия клуб в света, който много обичам. Не искам да променям нищо. В Реал Мадрид сме доволни от себе си. Да, изоставаме с 12 точки от противника в Ла Лига, но Барселона играе прекрасно. Ще продължим битката, въпреки че цифрите са срещу нас“, заяви Анчелоти.
63-годишният Анчелоти пое отбора на Мадрид за първи път през юли 2013 г. и изкара два сезона. Второто идване на Анчелоти в Реал Мадрид се състоя през лятото на 2021 г. и все още продължава.
- Арбелоа: Само Мбапе може да надмине Роналдо
- Саудитският бунтар
- Реал Мадрид запази темпото в битката за титлата след успех над Валенсия
- Флорентино Перес иска да привлече Педри
- Реал Мадрид отново е заинтересован от Конате
- Реал Мадрид изостава от английски грандове в надпревара за халф
- Бащата на Мбапе: „Няма проект Килиан“
- Реал Мадрид ще превземе Местая и Валенсия
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]