Гасперини може да оглави Атлетико
Атлетико Мадрид търси нов старши- треньор, тъй като Диего Симеоне вероятно ще напусне клуба след края на сезона.
Според италианските медии, на президента на Атлетико Мадрид е била предложена кандидатурата на старши треньора на Аталанта Джан Пиеро Гасперини. Ръководството на "дюшекчиите" възприема такава идея с интерес.
Освен Гасперини, Атлетико Мадрид обмислят сериозно и кандидатурата на бившия старши треньор на испанския национален отбор Луис Енрике. Симеоне оглавява Атлетико от 2011 г.
- Алварес не иска завръщане във Висшата лига, предпочита да остане в Атлетико
- Глен Джонсън: Хулиан Алварес е идеалният нападател за Челси
- Хулиан Алварес е разочарован от Атлетико
- Симеоне няма да спира Алварес, ако нападателят поиска трансфер
- Атлетико Мадрид опитва да привлече Марк Кукурея на по-ниска цена
- Атлетико набеляза Осимен като евентуален заместник на Алварес
- Феран Торес недоволен от слуховете за размяна с Хулиан Алварес
- Атлетико Мадрид проявява интерес към Тиджани Райндерс
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]