Барса загуби Кристенсен и Де Йонг за мача с Реал Мадрид
Защитникът на Дания и Барселона Андреас Кристенсен получи контузия при победата с 3:1 срещу Финландия в квалификациите за Евро 2024 на УЕФА. Датският футболист е с контузия на прасеца. Това съобщиха от пресслужбата на Барселона на официалния сайт.
Няма информация за графика за възстановяване, но по-рано се появи информация, че Кристенсен ще пропусне три до четири седмици. Ако информацията се потвърди, защитникът ще пропусне реванша срещу Реал Мадрид, който е на 5 април. По време на мачовете на националните отбори се контузи и нидерландският полузащитник Френки де Йонг.
Първият мач между Барселона и Реал Мадрид за Купата на Испания завърши 1:0 в полза на каталунците.
- Флик: Разочарован съм
- Барса претърпя удар за титлата в Страната на баските
- Барселона няма да сгреши в Страната на баските
- Флик е разочарован от напускането на Педро Фернандес
- Барса спечели 11 поредни мача, втората най-дълга серия в историята
- Педро Фернандес ще плати 6млн., за да напусне Барса
- Флик: Труден мач, отборите от по-долните дивизии са смели
- Тер Щеген ще се присъедини към Хирона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]