Рецидивът на Педри е заради треньорския щаб
Полузащитникът на Барселона Педри, който в момента се възстановява от контузия, получена в реванша от 1/16 на Лига Европа с Манчестър Юнайтед (1:2), ще отсъства дълго време, най-вече заради решенията на треньорския щаб. Според източници, близки до клуба от "Камп Ноу", играчът е бил подготвян да влезе в стартовия състав за мача от 26-ия кръг с Реал Мадрид (2: 1), но клубът само е влошил контузията на играча с действията си.
От клуба признават, че им е липсвала предпазливост в процеса на възстановяване на полузащитника, но в същото време отбелязват, че има напредък в лечението му. Сега датата на завръщането на играча остава неизвестна. С голяма степен на вероятност играчът ще пропусне реванша с Реал Мадрид от полуфиналите за Купата на Испания.
- Лапорта: Реал Мадрид не харесва, когато Барса печели
- Барса би Бетис в мач с 8 гола (видео)
- Рафиня напуска Барселона?
- Избраха Ямал за най-добър за ноември
- Барса ще се сблъска с трудности в Андалусия
- Саудитска Арабия проявява интерес към Левандовски
- Лапорта: Неподходящо е „Камп Ноу“ да носи името на Меси
- Барселона продължи с Гарсия
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]