Родриго: Имах договор с Барса, когато Реал дойде
Нападателят на Реал Мадрид Родриго Гоес разкри, че е бил близо до преминаване в Барселона, преди да подпише с мадридския клуб.
"Когато баща ми ми каза новината... Винаги разказвам тази история. Като дете имах две фланелки, една на Барса и една на Реал Мадрид, и трябваше да избирам. Този избор обаче ми се даде доста лесно. По това време вече бях договорил договор с Барселона, не очаквах, че Реал Мадрид също ще дойде за мен. Беше страшно да взема такова решение, но тогава разбрах, че това е един от най-щастливите моменти в живота ми", заяви Родриго.
21-годишният бразилски футболист има 32 мача за Реал Мадрид във всички турнири през този сезон, като отбеляза 10 гола и направи шест асистенции.
- Флорентино Перес иска да привлече Педри
- Реал Мадрид отново е заинтересован от Конате
- Реал Мадрид изостава от английски грандове в надпревара за халф
- Бащата на Мбапе: „Няма проект Килиан“
- Реал Мадрид ще превземе Местая и Валенсия
- Босовете на Реал са недоволни от промените в състава на Арбелоа
- Родриго ще пропусне два европейски мача на Реал Мадрид
- Бивш бразилски национал: Винисиус е средностатистически играч
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]